• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Progimnazijoje svečiavosi Telšių jaunimo centro atstovai

Sausio 29 dieną „Atžalyno“ progimnazijoje svečiavosi Telšių jaunimo centro darbuotoja ir šiuo metu Telšiuose savanoriaujantys jaunuoliai iš Sakartvelo ir Turkijos.

Susitikime dalyvavo progimnazijos aštuntokai. Jie susipažino su Telšių jaunimo centro veiklomis, klausėsi pasakojimo apie jaunimo patirtinio mokymo centrą Džiuginėnuose. Mokiniai buvo pakviesti atvykti į jaunimo centrą ir dalyvauti neįpareigojančiuose pasibuvimuose, pokalbiuose su centro darbuotojais ir bendraamžiais, kartu vykti į keliones ir žygius ar įgyvendinti savo pačių sumanytas idėjas ir veiklas. Džiugu, kad Telšiuose jaunimu yra rūpinamasi, stengiamasi, kad jis būtų aktyvus ir bendraujantis.

Akvilė Sukauskaitė, 8b klasės mokinė

 

Lankytojų skaitiklis