• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Projekto koordinatorių susitikimas

Pirmą vasario savaitę įvyko  Erasmus+ projekto „Little gizes to great artwork“ koordinatorių iš Ispanijos, Latvijos ir mūsų progimnazijos susitikimas Belgijoje, de Escole fondamentale autonome LA CROIX-Scaile de Gedinne pradinėje mokykloje.

Susitikimas vyko dvi dienas. Per jas aptartas projekto vykdymo planas, suderintos mokinių susitikimų datos, mokinių veiklos, gyvenimo sąlygos per susitikimą Belgijoje. Atvykę mokiniai gyvens vietinių mokinių tėvų šeimose po du atvykusiuosius.

Mokinių ir mokytojų susitikimai vyks:

  1. Belgijoje 2020 m. gegužės 11 – 15 dienomis.
  2. Lietuvoje 2020 m. spalio 5 – 10 dienomis.
  3. Latvijoje 2021 m. sausio 25 – 30 dienomis.
  4. Ispanijoje 2021 m. balandžio 19  – 24 dienomis.

Antros dienos popietę mokykloje apsilankė p. Perazze, dviejų apskričių mokyklų kuratorius iš Briuselio. Jis buvo supažindintas su projektu, jo veiklomis, viešinimu. Svečias papasakojo apie mokyklas Belgijoje. Jos yra priešmokyklinio, pradinio ir aukštesniojo ugdymo. 50% yra katalikiškos mokyklos, 40% miesto ir 10% savarankiškų mokyklų. Tokio tipo mokykloje mes ir lankėmės. Joje mokyklos direktorius valdo lėšas: moka atlyginimus, perka mokyklai reikalingas priemones ir daiktus. Miesto tipo mokyklas valdo miesto meras. Visas jas finansuoja vyriausybė. P. Perazze pakvietė apsilankyti jo biure Briuselyje per mokinių susitikimą Belgijoje.

Projekto koordinatorė progimnazijoje D. Raudienė

 

Lankytojų skaitiklis