• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Sėkmė tarptautiniame konkurse „Olimpis 2019 – Rudens sesija“

Lapkričio mėnesį 38 „Atžalyno“ progimnazijos mokiniai nuotoliniu būdu dalyvavo tarptautiniame edukaciniame konkurse „Olimpis 2019 – Rudens sesija“. 

Vaikai registravosi ir atliko lietuvių kalbos ir literatūros, anglų kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo ir biologijos, informacinių technologijų, istorijos, geografijos, fizikos ar chemijos užduotis. Visi konkurso dalyviai gavo padėkos raštus ir tušinukus. 16 mokinių yra apdovanoti medaliais, 120 – diplomais. Sveikiname nugalėtojus ir raginame dalyvauti „Olimpis 2020 – Pavasario sesijoje“, kuri įvyks kovo mėnesį.

                                                                                                                       „Bendraminčiai“

 

 

Lankytojų skaitiklis