• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Progimnazijos bendruomenės viktorina „Kalba – mūsų turtas“

2020 metai LR Seimo yra paskelbti Mokyklų bendruomenių metais. Norėdama parodyti savo sumanumą ir tvirtumą, „Atžalyno“ progimnazijos bendruomenė atsiliepė į Valstybinės lietuvių kalbos komisijos kvietimą, pasitinkant Kovo 11-osios 30-metį, organizuoti Lietuvių kalbos dienas. 

Lietuvių kalbos mokytojos pakvietė keturias progimnazijos bendruomenės komandas, susidedančias iš 5 – 8 klasių mokinių, jų mamų ir mokytojų, dalyvauti viktorinoje „Kalba – mūsų turtas“. Rungtis teko trijuose turuose: lietuvių tautosakos, kalbos ir literatūros. Komandų kapitonai savo išradingumą rodė Kapitonų mūšyje. Viktorina baigėsi linksmais patarlių vaidinimais ir spėliojimais. Renginys paliko labai gerą įspūdį, nes buvo įdomu ir smagu visiems drauge atsakinėti į klausimus, palaikyti vienas kitą ir džiaugtis bendra pergale. Nugalėjo mūsų visų žinios ir bendruomeniškumas.

Kipras Kreičmanas ir Dovydas Dužinskas, 6a klasės mokiniai

 

Lankytojų skaitiklis