• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventė „30 laisvės pavasarių“

Kovo 11-osios išvakarėse „Atžalyno “ progimnazijoje surengta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventė „30 laisvės pavasarių“. Ji pradėta Tautiškos giesmės giedojimu. Sveikinimo žodį tarė progimnazijos direktorius Vytautas Vaitkus.

Už pilietines iniciatyvas padėkos raštais buvo apdovanoti mokytojai ir mokiniai: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė, mokytojai Vytauta Nekrašienė, Jūratė Šliažienė, Danguolė Eirošienė, Jadvyga Martinkienė, Asta Daukantienė, Laima Petrulaitienė, Gintaras Vaitkaitis, Dinara Dacienė, Irma Klaišytė, Staselė Norkuvienė ir Irena Bugelienė, Mokinių tarybos pirmininkė Brigita Sankauskaitė, Mokinių tarybos pirmininkės pavaduotoja Atėnė Silkauskaitė, Mokinių tarybos narė, šaulė Samanta Miniotaitė. Progimnazijos bendruomenę pasveikino renginio viešnia LR Seimo nario Valentino Bukausko patarėja Aušra Lukošiūtė ir įteikė dovaną – Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos priimto Nepriklausomybės atkūrimo akto kopiją. Koncerto metu besikeičiančios skaidrės priminė svarbiausius laisvės 30-mečio įvykius, įžymiausius žmones, garsinusius ir garsinančius Lietuvą. Mokiniai deklamavo eiles apie gimtąjį kraštą, dainavo jaunučių choras „Atžalynukai“ ir Merginų chorinio dainavimo studija bei solistai, šoko aštuntokai ir Mados šokio šokėjai. Renginio dalyviai buvo pasipuošę tautine atributika, rankose laikė trispalves širdeles ir vėjo malūnėlius, simbolizuojančius laisvės polėkį. „30 laisvės pavasarių“ nuaidėjo prasmingai, šventiškai ir nuotaikingai.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis