• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Atžalyno“ balso 2020“ finalas

Kovo 10 dieną, po pamokų, įvyko konkurso „Atžalyno“ balsas 2020“ finalas. Jame dalyvavo 17 1 – 8 klasių mokinių – I turo nugalėtojų. Dainorėlius sveikino ir sėkmės konkurse linkėjo progimnazijos direktorius Vytautas Vaitkus ir pavaduotoja Jadvyga Dapšienė.

Mokinius vertino kompetentinga 8 narių komisija: direktoriaus pavaduotoja Jadvyga Dapšienė, muzikos mokytojai Laima Petrulaitienė ir Gintaras Vaitkaitis, šokio mokytoja Dinara Dacienė, mokytojos Kristina Bagužienė ir Staselė Norkuvienė, meninio ugdymo vadovė, „Gramofono“ solistė Monika Stripeikienė ir „Atžalyno“ balsas 2019“ Kamilė Vaitkutė. Žiūrovai rinko populiariausią atlikėją. Salėje „sirgo“ dainorėlių draugai ir artimieji. Smagu buvo klausytis labai rimtų, linksmų ir svajingų dainų, kurias mokiniai buvo pasirinkę patys, o mokytis dainuoti jiems padėjo muzikos mokytojai. Geriausieji buvo renkami pagal 3 kriterijus: balsą, artistiškumą ir sceninį įvaizdį. Po ilgų svarstymų buvo nuspręsta „Atžalyno“ balso titulą suteikti Skaistei Stripeikaitei, 1b klasės mokinei, Arijui Vaclovui Jonušui, 3a klasės mokiniui, ir Samantai Miniotaitei, 7b klasės mokinei. II vietas pelnė Emilė Bagužaitė ir Akvilė Nekrašiūtė iš 3a klasės. III vieta atiteko Lukrecijos Birškytės bei Brigitos Sankauskaitės duetui iš 8b klasės. Populiariausia konkurso dalyve žiūrovai išrinko Gabiją Gaudutytę, 2c klasės mokinę. Direktoriaus pavaduotoja Jadvyga Dapšienė konkurso dalyvius apdovanojo Padėkos raštais, o nugalėtojus ir dovanomis. Specialus prizas skirtas Gytei Vaviliovaitei, 2a klasės mokinei, savo pasirodymą pateikusiai videoreportažu. „Atžalyno“ balso 2020“ finalą dainorėliai užbaigė bendra daina, skirta Lietuvai.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis