• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Apsilankymas „Telšių uodegėlėje“

Mūsų mieste yra įsikūrusi beglobių gyvūnų asociacija „Telšių uodegėlė“. Jos svarbiausias tikslas – sumažinti beglobių gyvūnų skaičių gatvėse ir surasti jiems naujus namus. Mes, 5b klasės mokiniai, padedant mūsų tėveliams, nusprendėme paremti „Uodegėlės“ augintinius.

Vasario pabaigoje-kovo pradžioje vykdėme akciją „Pasirūpinkime beglobiais gyvūnais“. Jos metu rinkome pinigėlius, kuriuos nusprendėme skirti gyvūnų gydymui. Kovo 12 dieną kartu su klasės vadove J. Šliažiene apsilankėme „Telšių uodegėlėje“. Ten mus pasitiko jos vadovė R. Puidokienė. Ji papasakojo apie „Uodegėlės“ veiklą, savanorių darbą joje, išgirdome daug įdomių istorijų apie prieglaudoje atsidūrusius šuniukus ir katytes. Be to, ji mus pamokė, kaip reikia elgtis gatvėje sutikus nežinomą palaidą šunį. Mes galėjome pabendrauti su mielais gyvūnėliais, kuriems dar reikia surasti gerus šeimininkus.

Apsilankymas „Telšių uodegėlėje“ mums buvo tikra gerumo pamoka. Žinome, kad mūsų surinkti 100 eurų – tik maža pagalba gyvūnėliams, kurie negali savimi pasirūpinti. Bet juk taip ir mokomės gerbti gyvybę, esančią šalia mūsų. Ne veltui liaudies išmintis sako, jog „tas, kuris yra žiaurus gyvūnams, negali būti geras žmogus“.

5b klasės mokinės Kotryna, Viltė ir Sofija

 

Lankytojų skaitiklis