• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Mieli tėveliai, mokytojai, esami ir buvę mokyklos bendruomenės nariai, nuoširdžiai dėkojame Jums, kad kiekvienais metais pagal galimybes remiate mūsų progimnaziją.

Įgyvendinus mokesčių reformą, nuo 2019 m. padidintas darbo užmokestis, taip pat pakeistas gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifas, todėl pasikeitė ir gyventojų paramai skiriamos GPM dalis:

Paramos gavėjams bus galima skirti iki 1,2 proc. GPM (anksčiau buvo 2 proc.).

Nuo 2022 m. sausio 1 d. keičiasi prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams pateikimo tvarka. Prašymus gyventojai galės pateikti tik elektroniniu būdu per EDS. Jau dabar labai svarbu, kad popierinius prašymus teikiantys gyventojai išbandytų e. būdą ir įgustų teikti prašymus per EDS.
Savo ruožtu Valstybinė mokesčių inspekcija, skatindama pajamų mokesčio dalį skirti elektroniniu būdu, užtikrins specialistų pagalbą visiems prašymus teikiantiems gyventojams (ir/ar gyventojų grupėms). Prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami iki gegužės 1 d. (2020 m. iki gegužės 4 d. imtinai). Dėl karantino pajamų deklaravimas šiais metais pratęstas iki 2020 m. liepos 1 d.
Aktualią informaciją, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus bei parsisiuntimui skirtas VMI parengtas vizualines priemones galite rasti ir specialioje VMI svetainės skiltyje, kuri bus nuolat pildoma.
Kilus papildomiems klausimams, visuomet galite kreiptis į VMI specialistus atvykus į artimiausią klientų aptarnavimo skyrių ar paskambinus telefonu 1882 / +370 5 260 5060.
Kviečiame mokinių tėvelius (globėjus) progimnazijos darbuotojus ir visus neabejingus progimnazijos gerovei pajamų mokesčių dalį skirti progimnazijai. Jūsų paskirta parama bus išskaičiuota iš praeitais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į progimnazijos sąskaitą.

Rekvizitai paramos skyrimui:

Paramos gavėjo kodas: 290554930

Paramos gavėjo pavadinimas: Telšių „Atžalyno“  progimnazija
Buveinės adresas: P. Cvirkos g. 2, 87351 Telšiai

 

Lankytojų skaitiklis