• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Europos egzaminas

Gegužės 8 d. jau vienuoliktą kartą mūsų progimnazijos mokiniai dalyvavo visoje Lietuvoje vykusiame „Europos egzamine“, skirtame Europos dienai paminėti. Egzamino dalyviai pasitikrino žinias apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, geografiją, kalbas ir kita. Šiais metais išskirtinis dėmesys buvo skirtas Europos Sąjungos žaliojo kurso ir prie skaitmeninio amžiaus prisitaikiusios Europos prioritetams. 

Džiugu, kad „Europos egzaminą“ internetu šiemet sprendė net 70 mūsų  progimnazijos 5–8 klasių mokinių, vadovaujamų istorijos mokytojų V. Nekrašienės ir V. Savickienės. Geriausias žinias apie Europos Sąjungą parodė 8b klasės mokiniai Akvilė Sukauskaitė ir Matas Budginas bei 8a klasės mokinys Vilius Petkevičius, surinkę po 8 balus iš 10.

Džiaugiamės, kad „Atžalyno“ progimnazistai yra sumanūs ir išsilavinę europiečiai.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis