• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Tarptautiniai projektai progimnazijoje

Progimnazijoje 2019 – 2020 m. m. vykdomas Erasmus+ projektas „Little gazes at great at great artwork“ „Mažas žvilgsnis į didįjį meną“, kuris yra integruotas į eTwinning projektų platformą. Ją naudojame projekto veiklų viešinimui.

Nuo pat rudens progimnazijos bendruomenė aktyviai įsijungė į projekto veiklas. Žiemą ruošėmės kelionei su mokiniais į Belgiją, kur turėjo susitikti mokinių ir mokytojų grupės iš keturių partnerių ugdymo įstaigų iš Ispanijos (projekto koordinatoriai), Latvijos ir mūsų progimnazijos. Visas mūsų veiklas pristabdė karantinas. Projektų koordinatoriai iš visų ugdymo įstaigų palaiko ryšius, laukiame Ispanijos NA sprendimo apie tolesnį projekto vykdymą. Džiugu, kad mes ir mūsų partnerių įstaigos sėkmingai įveikia iššūkius. Visos įstaigos dirba nuotoliniu būdu. Mūsų progimnazijos mokinių eTwinning grupė nagrinėjo projektą, dar kartą prisiminė mūsų progimnazijos ir partnerių atliktas veiklas. Dirbdami nuotoliniu būdu sukūrėme linkėjimus partneriams. Vaikai piešė piešinius ir rašė linkėjimus. Dabar laukiame naujų mokslo metų ir atnaujintos projektinės veiklos.

Koordinatoriai sutarėme, kad pateiksime projektą eTwinning ženklelio apdovanojimui už šių metų atliktas veiklas.

Nuoroda į projektą: https://sites.google.com/view/calebeli1921

Projekto koordinatorė progimnazijoje Danutė Raudienė

 

Lankytojų skaitiklis