• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Šviečiamasis renginys „Augink, rūpinkis, mylėk“

Telšių „Atžalyno“ progimnazijos3a klasės mokiniai, vykdydami Šviečiamosios gyvulininkystės programą, dalyvavo šviečiamajame renginyje „Augink, rūpinkis, mylėk“. Mokiniai aplankė Rasos Rutkauskienės ūkį Kelmės rajone, susipažino su mėsinės gyvulininkystės ūkiu, ūkininko darbais.

Ūkininkas Arūnas Rutkauskas papasakojo, kaip drauge su šeima pradėjo kurti mėsinės limuzinų veislės galvijų ūkį, kaip jį plečia iki šiol ir kad dideli pagalbininkai ūkyje yra jų vaikai. Mokiniai atidžiai klausėsi pasakojimo, uždavinėjo klausimus.

Daug gerų emocijų vaikams suteikė ramaus būdo galvijų glostymas, dekoratyvinių mini ožiukų nešiojimas ir jų maitinimas karklo šakelėmis. Išvykos pabaigoje mokinai džiaugėsi gražuoliais poniais, vaišino juos obuoliais. Patyrę gerų emocijų ir daug sužinoję apie gyvulininkystės ūkį, mokiniai linksmi grįžo namo.

3a klasės mokytoja Jūratė Petrulienė

 

Lankytojų skaitiklis