• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Sveikiname jaunuosius vertėjus

Jau daugiau kaip dešimtmetį mūsų progimnazijos mokiniai dalyvauja respublikiniame Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamame vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“, kuris vyksta vasario mėnesį. Konkurso dalyviai verčia tekstus pasirinktinai iš anglų ar rusų kalbų į lietuvių kalbą. Džiaugiamės, kad ir šiais metais mūsų mokinių pavardės vėl puikuojasi vertimų konkurso nugalėtojų sąraše.

Jaunųjų vertėjų konkurse sukauptas rusų kalbos žinias sėkmingai pritaikė 8a ir 8b klasės mokiniai Agnė Kaveckytė, Nedas Labanauskis, Vilius Petkevičius. Anglų kalbos tekstą labai gerai išvertė 8a klasės mokinė Julija Mažonaitė, 6b klasės mokinė Gabija Jonauskytė, 5a klasės mokinė Kamilė Varankovaitė, 3a klasės mokinys Nedas Višniauskas,. Jie apdovanoti respublikinio Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ diplomais.

Užsienio kalbų mokytojų metodinės grupės pirmininkė Asta Daukantienė

 

Lankytojų skaitiklis