• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Zoninis meninio skaitymo konkursas

Vasario 2 dieną vyko zoninis rajono mokyklų meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo  „Atžalyno“, „Džiugo“, Tryškių Lazdynų Pelėdos, Luokės vidurinių ir Buožėnų pagrindinės mokyklos jaunieji skaitovai.

Net 16 mokinių, mylinčių savo gimtąją kalbą, tądien leido įsiklausyti, anot renginio vedėjų Simonos Ramanauskaitės ir Viliaus Kazlausko, į žodžio ramybę, žodžio skambesį, žodžio virpėjimą. Įvairus deklamuotų kūrinių pasirinkimas įrodė, kad mokiniai mėgsta ir epinius, ir lyrinius kūrinius. Skaitovams konkursui pasiruošti padėjo lietuvių kalbos mokytojos Zofija Banienė, Jūratė Šliažienė, Irena Tarvainienė, Dalia Gečienė, Andžela Valuckienė, Alma Beniušytė, Virginija Jokubauskienė, Danutė Baguškienė ir Kristina Ežerskienė.

Vertinimo komisija, vadovaujama mūsų mokyklos teatro studijos vadovo, mokytojo Antano Nekrašiaus po ilgų diskusijų nusprendė, kad rajoniniame konkurse, kuris vyks vasario 9 dieną Žemaitės dramos teatre, dalyvaus šie mokiniai:

Emilija Ročiutė, mūsų mokyklos 6c klasės mokinė,

Dovydas Monkevičius, Tryškių Lazdynų Pelėdos vidurinės mokyklos septintokas,

Airida Šeškauskaitė, „Džiugo“ vidurinės mokyklos 8b klasės mokinė,

Godoberta Gumbakytė, „Džiugo“ vid. m-klos mokyklos dešimtokė,

Odeta Sobutaitė, mūsų mokyklos dvyliktokė,

Žygimantas Gečas, „Džiugo“ vidurinės mokyklos abiturientas.

Linkime jiems kuo didžiausios sėkmės.

 

Lankytojų skaitiklis