• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Lietuvių kalbos pamoka bibliotekoje

Spalio 12 dieną lietuvių kalbos pamoka „Žodynai, enciklopedijos, žinynai“ 5b klasei vyko progimnazijos bibliotekoje ir ją vedė bibliotekininkė Aušra Vaičiulienė. Iš anksto pamokai buvo paruoštos žodynų, žinynų ir enciklopedijų parodos bei praktinės užduotys. Pamokos pradžioje mokiniai klausėsi bibliotekininkės pasakojimo apie žodynų įvairovę, Didįjį lietuvių kalbos žodyną, žodynininką K. Būgą, abėcėlės svarbą, ieškant žodynuose informacijos.

Antrąją pamokos dalį vaikai pasiskirstė į grupes ir atliko užduotis: ieškojo žodžių įvairiuose tradiciniuose ir skaitmeniniuose žodynuose, domėjosi enciklopedijomis ir žinynais, lygino skirtinguose šaltiniuose pateikiamą informaciją. Dėkojame bibliotekininkei Aušrai už itin malonų bendravimą ir įdomią bei naudingą pamoką.

Lietuvių k. ir lit. mokytoja A. Arlauskienė

 

Lankytojų skaitiklis