• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Spalis – tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo

Jau penktus metus Lietuvos mokyklų bibliotekų darbuotojų asociacija kvietė minėti spalio mėnesį kartu su viso pasaulio mokyklų bibliotekomis. Šių metų tema „Pasaulio pasakos“. Sakinio pradžia „Vieną kartą...“ nukelia į stebuklingą fėjų, nykštukų, raganų, milžinų pasaulį. Visos pasaulio pasakos moko pažinti žmogiškąsias vertybes, įvairių tautų kultūrą, papročius. Todėl ir mūsų progimnazijos mokiniai skaitė, prisiminė perskaitytas pasakas, žiūrėjo animacinius filmukus ir dalyvavo protų mūšyje „Ar pažįsti stebuklingą pasakų pasaulį?“, kurį organizavo skaityklos bibliotekininkė D. Krauzienė.

Džiaugiamės, kad protmūšyje dalyvavo ne tik 1a, 2b, 3a, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a ir 8b klasių, bet ir socialinių įgūdžių klasės mokiniai. 2b klasės mokiniai dalyvavo piešinių konkurse „Mano herojus“. Piešinių paroda papuošė skaityklos erdves. Lietuvių k. ir lit. mokytoja A. Arlauskienė 5b klasės mokinius pakvietė dalyvauti respublikiniame literatūriniame ptotmūšyje, kurį surengė Nacionalinė M. Mažvydo biblioteka. Mokiniams prisijungti į renginį nuotoliniu būdu padėjo informacinių technologijų mokytoja S. Kazokevičienė ir anglų k. mokytoja L. Trepkevičienė. Lapkričio mėnesį penktokai yra pakviesti dalyvauti literatūrinio protmūšio finale.

Skaityklos bibliotekininkė paruošė mėnesio veiklų pristatymą ir dalyvavo mokyklų bibliotekininkų pasitarime „Edukacinės aplinkos pažinimas ir jos įveiklinimas“ Telšių „Ateities“ progimnazijoje.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis