• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Integruotas lietuvių k. ir lit. bei istorijos projektas „Kaip gyveno mūsų senoliai“

Mokslo metų pradžioje 5b klasė gavo užduotį susipažinti su 19 a. pab. – 20 a. pr. lietuvių gyvenimu: pastatais, darbais, buitimi, papročiais ir žaidimais. Pažintį pradėjome apsilankę Telšių kaimo buities muziejuje, kur pamatėme daug eksponatų, klausėmės gidės pasakojimų.

Darbas vyko penkiose grupėse. Reikėjo sukaupti kuo daugiau įdomios informacijos burtų keliu paskirta tema ir paruošti pristatymus klasei. Dauguma mokinių muziejuje išgirstas žinias dar papildė ieškodami įdomybių internete ir paruošė pristatymus skaidrėse ar plakatuose. Vieni kitų labai atidžiai klausėmės, nes patys buvome ir bendraklasių darbų vertintojai. Projektas truko savaitę. Jo metu patyrėme daug įvairiausių emocijų. Manome, kad įgytos žinios ir vertinga patirtis išliks ilgam.

5b klasės mokinės Gabrielė Skirmantaitė ir Martyna Jankauskaitė

 

Lankytojų skaitiklis