Pirmokų krikštynos

Jau daugiau kaip du mėnesius pirmokėliai lanko mokyklą. Jie vis drąsiau rašo raides, tiksliau skaičiuoja, deda skiemenį prie skiemens. Mokykloje juos sutinka ir palydi ne tik mokytoja, bet dažnai padrąsina, pamoko, pataria, kai reikia, net sudrausmina koridoriuje sutikti draugai. Kas jie? Tai ketvirtokai.

Ir štai vieną rytą besimokančių vaikų rimtį sudrumsčia garsus beldimas į duris. Pas pirmokus atkeliauja ketvirtokai ir perduoda kvietimą į „Krikštynas“.

Lapkričio 13-tą dieną 1a klasės mokiniai ir jų mokytoja atidarę aktų salės duris pakliuvo į spalvotų lankų tunelį. Pralindus tunelį, juos pasitiko Raganiukė, jos draugas varnas Abraksas ir padėjėjai. Raganiukė su savo komanda kvietė pirmokėlius ir jų mokytoją  atlikti įvairias užduotis: įminti mįsles, sudėti iš raidžių žodį, išspręsti matematinius uždavinius, mankštintis, spalvinti vardo raidę ant kiekvienos klasės oro baliono.

Atlikus užduotis, Raganiukė palinkėjo mokinukams gerai mokytis, gražiai žaisti kartu, ir draugiškai „kilti oro balionu aukštyn“ mokantis. Varnas Abraksas pakvietė pasiimti „Stebuklingus pieštukus“ – pirmoko pažymėjimus, ir jau tikrus pirmokus išlydėjo į klasę. Po trumpos pertraukėlės Raganiukė su savo komanda jau pasitiko 1b klasės mokinius ir jų mokytoją.

Ketvirtokų mokytojos Nijolė Šiurkuvienė ir Jūratė Petrulienė