• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Edukacinė išvyka į Druskininkus

Rugsėjo viduryje pagal Erasmus+ „Little gazes to great artwork“ darbo planą įvyko progimnazijos 3–4 klasių mokinių edukacinė išvyka į Druskininkus. Joje dalyvavo 41 progimnazijos mokinys.

Juos lydėjo mokytojos Danutė, Eugenija, Stanislava, Alvyra ir Gražina. Kelionė buvo labai ilga, trukusi daugiau nei 10 valandų, tačiau patirtis Druskininkuose buvo įspūdinga. Tik atvykus į kurortinį miestą, progimnazijos grupę pasitiko gidė Daiva, kuri supažindino su miestu: gydyklomis, mineraliniais šaltiniais, miesto parku, žymiais pastatais. Vėliau mokiniai apsilankė Etno dvare, kur vyko maitinimo edukacija. Galiausiai pasiekėme kelionės tikslą – M. K. Čiurlionio memorialinį muziejų. Mokiniai, pasidaliję į dvi dalis, susitiko su gidais, kurie supažindino atvykusiuosius su dailininko ir kompozitoriaus namais, jo gyvenimo istorija, kūryba. Pirmą grupę lydėjo lietuviškai kalbanti gidė, kuri labai stebėjosi, kad tokie jauni žmonės domisi dailininku, jo kūryba ir tiek daug jau žino apie tai. Ketvirtokų grupę lydėjo angliškai kalbanti gidė. Ji kalbėjo labai aiškiai ir vis pasitikslindavo, ar mokiniai viską supranta. Paklausus mokinių, ar jie norėtų, kad gidė kalbėtų lietuviškai, visi pasirinko anglų kalbą. Edukacija anglų kalba buvo pasirinkta todėl, kad lapkričio mėnesį vyks virtualus susitikimas mūsų progimnazijoje. Savo naują patirtį ir žinias apie M. K. Čiurlionį mokiniai pristatys partneriams iš Ispanijos, Belgijos ir Latvijos.

Dėkojame Erasmus+ programai už suteiktą galimybę įgyti progimnazijos ugdytiniams naujų kompetencijų.

Projekto koordinatorė progimnazijoje Danutė Raudienė

 

Lankytojų skaitiklis