• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Naujas projektas „Kultūrinės intervencijos „Minecraft Education Edition“ platformoje“ „Atžalyno“ progimnazijoje

Nuo šių metų rugsėjo 1-os dienos mūsų progimnazija dalyvauja kultūrinės edukacijos intervencijos projekte „Kultūrinės intervencijos „Minecraft Education Edition“ platformoje“.

Projektą vykdo Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, įgyvendina viešoji įstaiga „Edukraftas“. Projektas „Kultūrinės intervencijos „Minecraft Education Edition“ platformoje“ yra skirtas trečioje – ketvirtoje klasėse pasaulio pažinimo pamokose įdiegti kūrybiniais metodais grįstą ugdymą, panaudojant „Minecraft Education Edition“ platformą. Viešoji įstaiga „Edukraftas“, pasitelkdama „Minecraft“ technologiją, sukurs unikalų edukacinį pamokų turinį, aktualizuojantį vietos istoriją, kultūros objektus, pasakojimus, ekologijas ir kitas problemas. Šios platformos pagalba vaikai mokysis pasaulio pažinimo ir įgiję naujų žinių mokysis panaudoti jas praktiškai, priimdami sprendimus ir patirdami jų poveikį simuliuotose realaus gyvenimo situacijose. Tai leis atspindėti realų mokinių gyvenimą, kokiame pasaulyje jie dabar gyvena. Kartu bus skiriamas dėmesys lietuvių kalbos ugdymui.

Mūsų progimnazijoje projektines veiklas per pasaulio pažinimo pamokas vykdys 3b ir 4a klasių mokiniai ir jų mokytojos Stanislava Norkuvienė, Eugenija Kavaliauskienė.

Rugpjūčio 27 d. Kaune įvyko pirmasis kultūrinių intervencijų projektų vykdytojų ir projektuose dalyvaujančių mokyklų atstovų susitikimas, kurio metu pristatytos kultūrinės intervencijos, aptarti parengiamieji darbai.

Dalyvaudami šiame projekte tikimės teigiamų pokyčių ugdymo procese, nes bus išbandomi ir  taikomi eksperimentiniai ugdymo metodai pasaulio pažinimo pamokose. Taip pat bus tobulinamos mokytojų kūrybiško mokymo kompetencijos ir stiprinamas bendruomeniškumas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė

 

Lankytojų skaitiklis