• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Konkursas „Menų tvirtovė“

Vasario 23 d. Žemaitės dramos teatre įvyko Telšių meniškiausios mokyklos rinkimų konkursas „Menų trikovė“. Mūsų mokykla rungėsi su Luokės vidurine mokykla.  Komandos turėjo parengti prisistatymą ir reklamą.  Be savarankiškai paruoštų užduočių kiekviena komanda renginio metu turėjo dvi improvizacines ir dvi žinių patikrinimo užduotis iš trijų meno rūšių: šokio, muzikos ir teatro.

Mūsų mokyklos komanda konkursą laimėjo ir pateko į finalą, kuris vyks gegužės mėnesį.

Meniškiausios mokyklos rinkimų komandoje dalyvavo šie mokiniai:Kačerauskaitė Justė, 8c kl.. Tamošauskaitė Evelina, 9b kl., Ramanauskaitė Simona, 9b kl., Petraitytė Gabrielė, 9b kl., Adomkutė Monika, 10 a kl., Valius Paulius, 10a kl., Ramšaitė Jurgita, 12b kl., Sobutaitė Odeta, 12 b kl., Samoška Paulius, 12a kl.

Komandą konkursui ruošė šokio mokytoja Erika Miklaševičiūtė, muzikos mokytojai Laima Petrulaitienė ir Gintaras Vaitkaitis.

Jadvyga Dapšienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

Lankytojų skaitiklis