• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Proto mūšis

„Atžalyno“ vidurinės  mokyklos dvyliktokai vyko į Gargždų ,,Vaivorykštės“ gimnaziją rungtis tarp 18 komandų ,,Proto mūšyje“. Šią išvyką mokiniams padovanojo Telšių Tėvynės Sąjungos partija. Išlydėti atvyko partijos pirmininkė Alfreda Tamoševičienė. Išvykstantiems palinkėjo sėkmės, nelaimėjus nenusiminti, nes svarbu ne tik laimėti, bet dalyvauti.

„Vaivorykštės“ gimnazijoje komandų dalyvius atvyko pasveikinti šio renginio globėja ir rėmėja Seimo narė Agnė Bilotaitė.

Iš viso buvo 7 turai: miksas, laisvė, pažinkime ir keliaukime, mada, asmenybės, audio, pakeliaukime po Vilniaus katedrą. Kiekvienai temai buvo skirta po 10 klausimų. Į klausimus atsakinėti reikėjo ,,blic“ greitumu. Iš 18 komandų mūsų dvyliktokų komanda, pavadinimu ,,Galvočiai“, užėmė 8 vietą. Mokiniai džiaugėsi savo rezultatais, nes tokiame mūšyje dalyvavo pirmą kartą. Įgijo patirties, žinių. Pirmos vietos nugalėtojams padovanota kelionė į Briuselį, antros ir trečios vietos nugalėtojams – išvyka į Seimą.

Pavaduotoja ugdymui Vilma Savickienė

 

Lankytojų skaitiklis