• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Vėlinių laukimo rytmetys Ryškėnų skyriuje

Lietuvoje Vėlinės arba Ilgės švenčiamos nuo neatmenamų laikų. Dabar tai krikščioniška šventė, tačiau jos papročiai glaudžiai persipynę su pagoniškomis tradicijomis. Tikima, kad šią dieną gyvuosius aplanko mirusieji, todėl jų atminimui ir garbei degamos ant kapų žvakutės. Ši diena skatina susimąstyti ne tik apie mirusiuosius, bet ir apie savo veiklą bei tikslą Žemėje.

Spalio 29 d. rytą Ryškėnų skyriuje vyko prasmingas renginys, kurio prasmė – pagarbos puoselėjimas išėjusiems artimiesiems bei krikščioniškoms tradicijoms. Mokytojos su savo mokiniais bei darželio auklėtiniais prisiminė Vėlinių tradicijas, atlikinėjo edukacines užduotis, kūrė kūrybinius darbelius, kuriais papuošė poilsio zonos erdves.

Atžalyno progimnazijos Ryškėnų skyriaus mokytoja Aušra Gumuliauskienė

 

Lankytojų skaitiklis