• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Parodyk, kuo gyveni

Mūsų progimnazijoje vykdomas projektas „Parodyk, kuo gyveni“, kurio tikslas plėtoti bendravimo, pažinimo kompetencijas, mokyti suvokti artimo meilės darbus bei plačiau susipažinti su religinėmis šventėmis. Ta proga kiekvienais metais „Atžalyno“ progimnazijos mokiniai vyksta į Šiluvos atlaidus. Šių mokslo metų rugsėjo 13 dieną direktoriaus pavaduotoja Jadvyga Dapšienė į išvyką pakvietė 5a ir 5b klasės mokinius.

Sužinojome, kad XVII a. toje vietoje, kur piemenėliams buvo apsireiškusi verkianti Mergelė Marija su kūdikėliu Jėzumi rankose, buvo pastatyta koplyčia, traukianti maldininkus iš visos Lietuvos ir užsienio. Nuvykę meldėmės šv. Mišiose, o po jų aplankėme šventąjį akmenį. Rugsėjo 13-oji buvo skirta pagerbti Lietuvos policijos darbuotojus, todėl turėjome galimybę su jais pabendrauti. Policininkai mielai sutiko su mumis pasikalbėti, kartu fotografavomės ir gavome dovanų atšvaitus.

Turėdami laisvo laiko, pasivaikščiojome šventės proga surengtoje mugėje. Diena praėjo įdomiai, prasmingai ir smagiai.

Martyna Jankauskaitė ir Gabija Gedvilaitė, 5b klasės mokinės 

 

Lankytojų skaitiklis