• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Kūrybinis užsiėmimas „Pirštinė“

Paminėdami tarptautinį mokyklų bibliotekų mėnesį, 2 b klasės mokiniai ir jų mokytoja I. Bugelienė kartu su bibliotekininke Aušra surengė kūrybinį užsiėmimą pagal ukrainiečių liaudies pasaką „Pirštinė“. Pradžioje mokiniai klausėsi bibliotekininkės skaitomos ukrainiečių liaudies pasakos „Pirštinė“. Po to surado veikėjų figūrėles, pagal siužeto eigą jas po vieną išdėliojo ant stalo. Antrą kartą skaitant pasaką, mokiniai pabandė ją suvaidinti. Atidžiai išklausę bei susipažinę su pasakos veikėjais, mokiniai grįžo į klasę. Klasėje pasidalino į tris komandas, o jose pasiskirstę veikėjais, gaminosi žvėrelių figūrėles. Vaikai, tapę mažaisiais aktoriais, repetavo komandose be mokytojų pagalbos. 

Čia išryškėjo jų gebėjimas dirbti komandoje, kūrybiškumas bei vaidybiniai gebėjimai. Po repeticijų jaunieji aktoriai pasikeisdami vaidino savo klasės draugams. Mokiniai negailėjo gausių aplodismentų. Aktoriai savo vaidinimu džiugino ir Naujamiesčio skyriaus mokinius. Šis užsiėmimas lavino mokinių vaizduotę, skatino kūrybiškumą, stiprino mažųjų pasitikėjimą savimi.

Bibliotekininkė Aušra Vaičiulienė

 

Lankytojų skaitiklis