• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Protmūšis „Pasaulio pasakos“

Nieko nėra įdomesnio, kaip keliauti po nepakartojamą magijos ir stebuklų pasaulį. O keliaujant sutikti batuotą katiną, Pepę Ilgakojinę ar Raudonkepuraitę...

Spalis – Tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo. Šiemet jo tema - pasaulio pasakos. Kasmetinėje viso pasaulio mokyklų bibliotekų šventėje dalyvavome ir mes, 7b klasės mokiniai. Mus bibliotekos vedėja Aušra Vaičiulienė ir lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Šliažienė pakvietė į protmūšį pasakų tema. Mums reikėjo įveikti pasakos dėlionę ir atsakyti į 15 sudėtingų klausimų. Šias užduotis greičiausiai ir taisyklingiausiai atliko „Raudonkepuraitės“ komanda (Samanta, Orinta, Bernardas, Benas ir Džiugas). Jie tapo protmūšio nugalėtojais.

Prisiminę vaikystės pasakas mes, septintokai, įsitikinome, kad jose kalbama apie daug svarbių, prasmingų dalykų, kurie mus įkvepia, pamoko ir leidžia suprasti, kokie turime būti.

7b klasės mokinė Viltė Jociutė

 

Lankytojų skaitiklis