• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Sveikinimosi diena

Kasdien mes pasisveikiname ir atsisveikiname daugybę kartų. Ar visada tai darome vienodai? Tikrai ne. Kokiais žodžiais mes sveikinamės, kokia sveikinimosi metu būna mūsų mimika, balso intonacijos, priklauso nuo mūsų santykio su kitu žmogumi, nuostatos, nuo mūsų nuotaikos ir nuo situacijos. Vienaip sveikinamės su tais, kuriuos mylim, kitaip – su tais, kurie mums dėl kažko nepatinka, dar kitaip – su pirmąkart matomais. O ir žodžių sveikinimuisi turime nemažai.

Apie tai kvietėme pamąstyti progimnazijos bendruomenę lapkričio 22 dieną minėdami Pasaulinę sveikinimosi dieną. Sveikinimosi svarbą priminė plakatai ir sveikinimosi medis. Sveikinimosi medį papuošė klevo ir ąžuolo lapai, kuriuose 3a, 4a, 4b, 4c ir 5b klasių mokiniai parašė, kodėl mes sveikinamės. 7b klasės mokinio E. Bagužo sukurti posmai taip pat buvo surašyti ant lapų. Ryškėnų jungtinės klasės mokiniai susipažino su sveikinimosi taisyklėmis ir piešė pasisveikinimo delnus. Ši diena skatino maloniai sveikintis, šypsotis ir bendrauti.

Skaityklos bibliotekininkė Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis