• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Netradicinė pamoka „Seniausias daiktas mūsų namuose“

Lapkričio 30 dieną 5a klasės mokiniai į mokyklą atsinešė daugybę įvairių senų daiktų. Penktokai dvi savaites rinko informaciją apie namuose saugomą seną daiktą, klausinėjo senelių, giminaičių, tėvų, istorijos mokytojos, kokia šių daiktų paskirtis, kaip ir kada jie buvo naudojami.

Mokiniai pasakojo apie senovinius lygintuvus, žibalinę lempą, spyną, verpstę, oblių, svarstykles, senas knygas, pinigus ir kitus daiktus. Bendraklasiai įdėmiai klausėsi, apžiūrėjo daiktus. Kitą pamoką aiškino, koks daiktas labiausiai sudomino ir kodėl.

Tokios netradicinės pamokos įsimena mokiniams, skatina domėtis praeitimi. Pasakodami jie lavina sklandžios kalbos įgūdžius.

Lietuvių k. ir lit. mokytoja Danguolė Eirošienė

 

Lankytojų skaitiklis