• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Respublikinis konkursas „Žiemos fantazija 2021“

Visi informacinių technologijų mylėtojai, besidomintys kompiuterine grafika, animacija ar multimedijos technologijomis, bei šiaip kūrybingi smalsuoliai VšĮ Nataljos Kazakovos kompiuterių mokyklos buvo kviečiami pasitelkti vaizduotę ir pasirinkta kompiuterine technika perteikti žiemišką idėją – sukurti skaitmeninį atviruką.
Šiuo kvietimu pasinaudojo ir atvirukus piešė net 36 progimnazijos  5 – 6 klasių mokiniai. Geriausiai buvo įvertintas Gretos Zdramytės atvirukas „Šalčio dukra“. Ji buvo pripažinta nugalėtoja 5 – 6 klasių mokinių atvirukų kategorijoje (http://kaledos.nkkm.lt/index.php/nugaletojai) Greta apdovanota konkurso rėmėjo „Audioteka“ įsteigtu skaitmeniniu prizu. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti Nataljos Kazakovos kompiuterių mokyklos padėkomis.

Informacinių technologijų mokytoja Sonata Kazokevičienė

 

Lankytojų skaitiklis