• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Kalėdiniai skaitymai

Šiuo gražiu prieššventiniu metu, gruodžio 13 – 17 dienomis, progimnazijoje vyko kalėdiniai skaitymai. Pradinių klasių mokiniams pasakas ir istorijas skaitė mokytojai, bibliotekininkė, patys mokiniai. Pasakas skaitėme bibliotekoje, klasėse, netradicinėse erdvėse. Po to mokiniai ant žaisliuko formos popieriaus lapo piešė skaitytos pasakos herojus. Šiais sukurtas žaisliukais papuošė progimnazijos biblioteką.

Logopedinių pratybų metu mokiniai kartu su logopede Jūrate žiūrėjo pasaką, o po to atlikinėjo užduotis. Spec. pedagogė Renata užsiėmimų metu incenizavo pasakas.

Skaitėme balsu, kalbėjomės, inscenizavome ir skatinome mokinius dažniau paimti į rankas knygą, patiems paskaityti ir taip pajusti aplink tvyrančią stebuklingą Kalėdų dvasią. Išminties lobiai neperkami – jie ugdomi su meile ir knyga.

Bibliotekininkė Aušra Vaičiulienė

 

Lankytojų skaitiklis