• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Respublikinė muzikos ir šokio pamoka 1a klasėje

Gruodžio 14 dieną progimnazijos aktų salėje vyko atvira respublikos mokytojams integruota muzikos ir šokio pamoka 1a klasei „Orkestras“. Ją vedė muzikos mokytoja metodininkė L. Petrulaitienė ir šokio mokytoja metodininkė D. Dacienė. 

Mokiniai pamokos pradžioje dainuodami ir šokio žingsneliais pasisveikino su pamoką stebinčiais rajono muzikos ir šokio mokytojais, Telšių mokytojų švietimo centro specialiste A. Kleiviene ir progimnazijos direktoriaus pavaduotoja J. Dapšiene. Ekrane buvo stebimos skaidrės su pamokos tema ir uždaviniu. Žaisdami mokiniai turėjo sudėlioti muzikos instrumentą ir pasakyti jo pavadinimą. Vėliau kartu su šokio mokytoja Dinara reikėjo instrumentus pavaizduoti šokio judesiais. Vaikai šoko, vaizduodami būgną, gitarą, dūde-

lę, arfą, trimitą ir smuiką. Pamokos gale pirmokai žaismingai įsivertino žaliais arba geltonais

žaisliukais papuošdami kalėdinę eglutę ir po ja kiekvienas rado siurprizą – ženkliuką su šypsenėle už gerą ir gražų darbą. Vaikus lydėjo sėkmė, nes jie sužinojo, kas sudaro orkestrą, atpažino 6 muzikos instrumentus ir kūrybiškai atkartojo jais grojančių muzikantų judesius, patys pabuvo orkestro dalyviais. Iš pamokos buvo išsinešta nauja pažinimo patirtis, gebėjimai ir gera nuotaika.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis