• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pradinukų sveikatingumo savaitė, skirta Vasario 16-ajai

Vis iš naujo mokomės pasakoti, vertinti ir jausti savo istoriją. Smagu, kad galime džiaugtis Lietuvos valstybės atkūrimo švente Vasario 16-ąja. Šia proga progimnazijos pradinukai paskelbė sveikatingumo savaitę „Augu stiprus ir sveikas“. Kiekvieną rytą vaikai ir mokytojos pasitikdavo su projekto „Olimpinis mėnuo“ personažu Ąžuolu, kuris kvietė mankštintis, parodė įvairių fizinio ugdymo pratimų. 

Penktadienį pradinukai susipažino su Emometru. Juk taip svarbu ne tik fizinė, bet ir emocinė sveikata. Taip pat sudalyvavome didžiausioje nuotolinėje bendradarbiavimo pamokoje, skirtoje Vasario 16-tai dienai. Šioje pamokoje dalyvavo 450 mokytojų su savo mokiniais iš 363 mokyklų. Iniciatyvą rengė projektas „Bendradarbiaujančios klasės“ ir Mokyklų tobulinimo centras. Buvo smagu pajusti bendrystę, pasidalinti žiniomis bei idėjomis. Mokiniai pakartojo pilietiškumo pamokas atlikdami kryžiažodžio apie Lietuvą užduotis, pritaikė turimas istorijos žinias. Malonių akimirkų patyrė ieškodami „lobio“ progimnazijos teritorijoje, vadovaudamiesi planu. Pradinukai mokėsi valdyti savo emocijas, šauniai įveikė iššūkius, išmoko draugiškai bendradarbiauti bei tinkamais būdais komunikuoti su aplinka.

Pradinių klasių mokytojos  A. Bagužienė, I. Bugelienė, I. Klaišytė

 

Lankytojų skaitiklis