• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Duris atvėrė pradinukų laboratorija

Vasario 11 dieną pradinių klasių mokytojų metodinės grupės susirinkimo metu buvo pristatyta naujai įrengta pradinukų laboratorija. Mokytoja Alvyra savo koleges supažindino su gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis. Aptartos plačios priemonių panaudojimo galimybės, atliekant praktines veiklas ne tik pasaulio pažinimo pamokose, bet ir integruojant jas į kitas pamokas. Buvo pristatytos veiklos temos ir aprašai, kuriais naudojantis galima atlikti eksperimentus, tyrimus, įvairius bandymus. Supažindinta su darbo laboratorijoje tvarka ir saugaus elgesio taisyklėmis.

Visos pradinių klasių mokytojos pasidžiaugė dar dažais kvepiančia laboratorijos erdve, naujais baldais ir įranga, priemonių gausa. Progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė palinkėjo pradinių klasių mokytojoms prasmingos veiklos, padedančios ugdyti mokinių gamtamokslinius gebėjimus.

3a klasės mokytoja Alvyra Bagužienė

 

Lankytojų skaitiklis