• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Informacija mokyklos bendruomenei,

DĖL PARAMOS UKRAINOS KOVOTOJAMS

Mūsų mokykla neabejinga ir turi prisidėti prie paramos nuo karo kenčiantiems Ukrainos kariams. Kviečiame rinkti maistą kariams. Todėl maistas turi būti energetiškai vertingas, negendantis nuo temperatūros poveikių. 

Mūsų mokykla neabejinga ir turi prisidėti prie paramos nuo karo kenčiantiems Ukrainos kariams. Kviečiame rinkti maistą kariams. Todėl maistas turi būti energetiškai vertingas, negendantis nuo temperatūros poveikių.

Tai gali būti konservai, energetiniai batonėliai, riešutai, džemai, uogienės įspaudžiamuose pakeliuose ir kt.

Viskas kas patogu transportuoti ir karys prie savęs galėtų turėti kaip užkandį. Karo metu dėl didelio nuovargio kariams krenta motyvacija. Todėl tokie maistai energijai palaikyti padeda.

Surinktas maistas bus perduotas tarybos nariui Tomui Lekavičiui, kuris su savo komanda penktadienio rytą nuveš tiesiai prie Ukrainos pasienio.

Todėl skubiai prašome klasės vadovus pakviesti vaikus rytoj ryte (arba iki pamokų pabaigos)prisidėti prie šios akcijos. Maistą perduokite mokyklos budėtojui. Ten Jūsų lauks ir paims Jūsų aukotą maistą.

Taip pat renkame maistą ir nuo karo kenčiantiems gyvūnams. Maistas bus perduotas LIETUVA – GYVŪNAMS organizacijos atstovams. Tinka konservai, sausas maistas skirtas gyvūnams ir kt. kas negenda. Maistą nešti į istorijos kabinetą – 217, antras aukštas.

Ačiū už Jūsų gerumą

 

Lankytojų skaitiklis