• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Anglų kalbos projektas „STEAMing UP!”

Nors eTwinning platformoje yra daugiau nei 1 milijonas užsiregistravusių vartotojų, dar daugiau žmonių yra girdėję apie ją, tačiau ne visi yra išbandę praktiškai. Telšių rajono anglų kalbos mokytojos Giedrė Raudonienė, Neringa Lemežienė, Svetlana Kachinskienė, Alma Žutautienė, Lina Mickevičienė, Rasa Tėpelė ir Kristina Bagužienė su savo 5 – 9 klasių mokiniais susivienijo komandiniam darbui, bendradarbiavimui ir šios platformos praktiniam pritaikymui ugdymo procese vienerius mokslo metus.

Projekto veiklos sėkmingai integruojamos į ugdomąjį procesą, nes jos apima informacinių technologijų naudojimą, kūrybiškumą, mokslinį mąstymą, kritinį mąstymą, problemų sprendimą ir panašiai – tai, kas labai reikalinga būsimoms profesijoms. Mokiniai jau kūrė projekto logotipą, kūrybiškai šventė Europos kalbų dieną ir Kalėdas, platformoje apsikeitė angliškais laiškais apie svajonių keliones, mėgstamiausius dalykus ir profesijas, darė eksperimentus su sniegu ir kūrė video filmukus apie juos, rengė snaigių parodas bei lankėsi Telšių STEAM centre, kuriame atliko „Binary“ 11010101 kodavimo ir atkodavimo užduotis, rašė savo vardus su dirbtinio intelekto „Dobot“ ranka. Šioje veikloje labai pagelbėjo Telšių STEAM centro metodininkas Rokas Stankevičius. Projekto pabaigoje bendradarbiaudamos komandos sukurs video medžiagą, elektronines knygas ir skaidres – metodinę medžiagą kiekvienam anglų kalbos mokytojui, norinčiam integruoti STEAM į anglų kalbos pamokas. Projektas dar nesibaigė, tačiau jau dabar galima įvertinti, kad toks tarpinstitucinis bendradarbiavimas yra sėkmingas ir efektyvus.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Kristina Bagužienė

 

Lankytojų skaitiklis