• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Atžalyno“ balsas“, skirtas Nepriklausomybės atkūrimo dienai

„Atžalyno“ balsas“ – tradicinis, vienas iš pačių gražiausių ir nuotaikingiausių progimnazijos renginių – skiriamas Kovo 11-ajai. Renginys vyksta dviem etapais. Pirmajam, kuris šiais metais vyko kovo 4 dieną, mokiniai ruošėsi savarankiškai ir vertinimo komisijai bei gausiam sirgalių būriui parodė savo talentą. Į antrąjį etapą pateko 21 dainorėlis. Burtai lėmė, kuris muzikos mokytojas – Laima Petrulaitienė ar Gintaras Vaitkaitis – padės mokiniams pasiruošti finalui.

Po savaitės atkaklaus darbo kovo 9 dieną patys šauniausieji džiugino žiūrovus dainomis apie vaikystę ir savo gimtąjį kraštą. Vertinimo komisija – direktoriaus pavaduotoja Jadvyga Dapšienė, muzikos mokytojai Laima Petrulaitienė ir Gintaras Vaitkaitis, šokio mokytoja Dinara Dacienė, pradinių klasių mokytoja Aušra Gumuliauskienė, Progimnazijos tarybos pirmininkė Donata Kimbarienė ir buvusios mūsų progimnazijos mokinės „Dainų dainelės“ laureatės Samanta ir Deimantė Miniotaitės – paskelbė nugalėtojus. Jais tapo Gytė Vavilovaitė, 4a klasės mokinė (I vieta), Gytis Vilkas, 5b klasės mokinys (I vieta), Skaistė Stripeikaitė, 3b klasės mokinė (II vieta), Akvilė Nekrašiūtė, 5a klasės mokinė (II vieta) ir Erikas Kimbaras bei Dovydas Skukauskas, 4a klasės mokiniai (III vieta). Malonu, kad dainorėliams akomponavo ne tik mokytojai, bet ir mokiniai Benediktas Slavinskis bei  Domas Žaronskis. Ačiū konkurso organizatoriams ir dalyviams už suteiktą džiaugsmą, minint svarbią valstybinę šventę – Kovo 11.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis