• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Parama Ukrainos kovotojams

Būrelis „Piliečio žadintuvas“ vos tik sužinojęs, kad Telšių rajono savivaldybės tarybos narys Tomas Lekavičius su savo komanda kviečia prisijungti teikiant pagalbą Ukrainoje kovojantiems kariams, iš karto nusprendė prisidėti ir pradėti veikti. 

1 – 8 klasių vadovų paraginti mokiniai ir jų tėveliai iš karto sureagavo į kvietimą paaukoti kariams maisto. Dovanas ruošė ir Žarėnų, Ryškėnų bei Naujamiesčio skyrių bendruomenės. Jau kitą dieną buvo surinkta neįtikėtinai daug konservų, energetinių batonėlių, riešutų, džemo. Mokiniai, padedant anglų kalbos mokytojai Kristinai Bagužienei, parašė ir laiškus anglų kalba Ukrainos kariams. Laiškai buvo įdėti į kiekvieną dėžę, kurių buvo apie 70. Tai puikus įrodymas, kad nelaimės metu mes galime susitelkti ir ištiesti pagalbos ranką tiems, kam to labai reikia. „Atžalyno“ progimnazijos mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai – galinga jėga.

Kai parama buvo nuvežta, gavome patvirtinančią karių nuotrauką su mokinių laiškais.

„Piliečio žadintuvo“ vadovė, istorijos mokytoja Vilma Savickienė

 

Lankytojų skaitiklis