• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Respublikinis viešojo skaitymo konkursas „Žodžiai į širdį“

Kovo 16 dieną mokykloje vyko Respublikinis specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių viešojo skaitymo konkursas „Žodžiai į širdį“, skirtas Kovo 11-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Renginį organizavo darni progimnazijos komanda: Renata Kulevičiūtė (spec. pedagogė), Jūratė Šiaudkulienė (logopedė), Aušra Vaičiulienė (bibliotekininkė) ir Jurgita Butkevičienė (mokytojos padėjėja). Šiame konkurse dalyvavo 55 mokiniai iš Vilniaus, Telšių, Šiaulių, Radviliškio, Panevėžio, Raseinių, Vilkaviškio, Joniškio, Kretingos, Šilutės rajonų. Juos ruošė 31 pedagogas. Vaikai tekstus skaitė gyvai bei virtualiai.  

Mokinių pasirodymus stebėjo progimnazijos direktorius K. Saplinskas, pavaduotojos ugdymui V. Svotienė ir J. Dapšienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja A. Petkuvienė bei mokyklos mokiniai. Direktorius Kęstutis Saplinskas dalyviams įteikė padėkos raštus.

Smagu, kada sėkmę patiria skirtingų gebėjimų mokiniai ir juos ugdantys mokytojai.

Bibliotekininkė Aušra Vaičiulienė

 

Lankytojų skaitiklis