• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Rajoninė technologijų olimpiada „Kūrybos virusas 2022“

Kovo 18 d. vyko rajono mokinių technologijų olimpiada „Kūrybos virusas 2022“. Mokiniai rungėsi 3 srityse: mitybos, tekstilės ir taikomojo meno bei konstrukcinių medžiagų. Mūsu mokyklai atstovavo 5 mokiniai ir visi tapo prizininkais. 5–6 klasių grupėje – Emile Bagužaitė (5 kl., I vieta), Greta Zdramytė (6 kl., III vieta), 7–8 kl. grupėje – Lukas Jankauskas (7 kl, II vieta), Kotryna Kazlauskaitė (7 kl., I vieta) ir Viltė Jociutė (7 kl., I vieta).

Viltė surinko daugiausiai taškų iš visų amžiaus kategorijų ir yra deleguota atstovauti mūsų rajonui respublikinėje mokinių technologijų olimpiadoje „Kūrybos virusas 2022“, kuri vyks gegužės 12–13 dienomis Zarasuose.

Technologijų mokytoja metodininkė Jadvyga Martinkienė

 

Lankytojų skaitiklis