• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pasitinkant Šv. Velykas

Didžiąją Velykų savaitę progimnazija pasitiko pasidabinusi. Pradinukų fojė akis džiugino 1 – 5 klasių mokinių būrelio „Modernioji keramika“ (vadovė Ligita Kaziukonė) darbų paroda. 1 – 4 klasių mokiniai surengė margučių parodą „Velykinis medis“.

Balandžio 12 ir 14 dienomis technologijų mokytoja Jadvyga Martinkienė visiems pradinukams ir 6a klasės mokiniams vedė netradicinę pamoką „Velykinis margutis“. Vaikai susipažino su senosiomis Velykų šventimo tradicijomis, papročiais ir vašku margino kiaušinius.

Balandžio 13 dienos rytą būrelio ,,Einu su Kristumi“ nariai (vadovė Marytė Beinorienė) visus mokytojus pakvietė į tikybos kabinetą ir padovanojo šiltą, jautrią kompoziciją „Aš norėčiau sukalbėti maldą...“ O per pirmą pamoką aktų salėje visus pradinukus džiugino giesmėmis Bažnytinis ansamblis (vadovė Laima Petrulaitienė). Kaip paruošti savo širdis Šv. Velykoms mintimis dalijosi Emilija Čėsnaitė, Arijus Stančius, Deimantė Andriuškaitė, Eglė Smilgevičiūtė, Gabija Šarpnickytė, Beatričė Vėlavičiūtė.

Balandžio 14 dieną 6-tų klasių vadovės Danguolė Eirošienė ir Jadvyga Martinkienė 1 – 8 klasių mokiniams organizavo konkursą „Šventų Velykų belaukiant“. Tai buvo daugelį mokomųjų dalykų apimantis įdomus renginys, sukvietęs tarpusavyje pasivaržyti ne tik pačius sumaniausius, bet ir sportiškiausius mokinius.

Šv. Velykas progimnazijos bendruomenė pasitiko pasisėmusi žinių, praturtėjusi dvasiškai ir šventiškai nusiteikusi. Tegul Prisikėlimo varpai pažadina dar didesnį norą džiaugtis ir kasdien dalintis gerumu!

„Bendraminčiai“

Tegul artėjanti Kristaus Prisikėlimo šventė džiugina visą bendruomenę.

 

Lankytojų skaitiklis