• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Rajoninis anglų kalbos protmūšis „Easter Twister“

Jau antrus metus iš eilės prieš Velykas rajone organizuojamas virtualus 3 – 4 klasių anglų kalbos protmūšis „Easter Twister“ (liet. „Velykų suktukas“). Šiemet jame dalyvavo ne tik dvi komandos iš mūsų progimnazijos, bet ir Žarėnų skyriaus pradinukai. 

Konkursui mokiniai labai rimtai ruošėsi: nagrinėjo medžiagą You Tube kanale apie Velykų papročius Lietuvoje ir Europoje, gaminosi plakatus. Todėl ir rezultatai džiuginantys: Erlando Jurkaičio (3a kl.), Aistės Bučiūtės (3b kl. ), Vykinto Drimbos (3b kl.), Domo Raudžio (4a kl.), Gusto Vaitkevičiaus (4a kl.) ir Tėjos Staškevičiūtės (4c kl.) komanda „Atzalynas bunnies“ (liet. „Atžalyno zuikiai“) laimėjo antrą vietą. Ketvirtą vietą užėmė Evelinos Misiūraitės (3b kl.), Augusto Misiūros (3b kl.), Lauryno Švelnio (3b kl.), Gaudrės Abromavičiūtės (4a kl.), Eglės Smilgevičiūtės (4b kl.), Deimantės Andriuškaitės (4b kl.) komanda „Snowdrops“ (liet. „Pavasarinės snieguolės“). Penkta vieta atiteko Žarėnų skyriaus komandai „Easter Chicks“ (liet. „Velykų viščiukai“): Viltei Rapalytei (3 kl.), Pijui Urbonui (3 kl.), Arnui Puidokui (3 kl.), Lijanai Bagočiutei (3 kl.), Dovilei Stonytei (3 kl.) ir Denui Jaugai (4 kl.).

Dėkojame pradinių klasių mokytojoms už pagalbą ruošiantis ir organizuojant konkursą.

Anglų kalbos mokytojos D. Raudienė, L. Trepkevičienė ir K. Bagužienė

 

Lankytojų skaitiklis