• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Technologijų konkursas „Jaunasis meistrelis 2022“

Mažeikių Kalnėnų progimnazijoje vyko Mažeikių rajono 5–6 kl. mokinių technologijų konkursas „Jaunasis meistrelis 2022“. Iš viso konkurse dalyvavo mokiniai iš 6 mokyklų: Kalnėnų progimnazijos, Senamiesčio progimnazijos, Sodų pagrindinės mokyklos, Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos, Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos. Svečių teisėmis dalyvavo Telšių „Atžalyno“ progimnazijos mokiniai. Tai Augustas Letukas, Justas Plioplys, Goda Ramšaitė, Gabrielė Skirmantaitė iš 5b klasės, Mykolas Kimbaras iš 5a klasės, Vironika Shalin, Karina Shalin, Jogailė Lisauskytė ir Greta Martinkutė iš 6a klasės. 

Sėkmė nusišypsojo Gabrielei Skirmantaitei ir Augustui Letukui (mokytojai Jadvyga Martinkienė, Romas Enkus) – jie tapo konkurso nugalėtojais. Šie 5b klasės mokiniai apdovanoti ir nominacija už dėmesį detalėms.

Kol mokiniai atliko konkurso užduotis, mokytojai dalyvavo patyriminio mokymo(si) konferencijoje, dalijosi vertinga patirtimi. Šeštokė Greta Martinkutė perskaitė pranešimą ,,Velykinių margučių raštai ir jų marginimas vašku“ bei drauge su mokytoja Jadvyga Martinkiene vedė praktinius margučių marginimo vašku mokymus mokytojams.

Didžiuojamės šauniais konkurso dalyviais ir nugalėtojais bei jų mokytojais, linkime kuo didžiausios sėkmės ir ateityje!

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis