• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Dalyvavome V. Borisevičiaus kunigų seminarijos renginyje

Gegužės 2 dieną mes, 8b klasės mokiniai su klasės vadove M. Beinoriene, dalyvavome Camino Lituano atšakos žygio „Žemaitija“  programos pristatyme. Renginio pradžioje vyskupo V. Borisevičiaus kunigų seminarijos rektorius kunigas edukologijos mokslų dr. Saulius Stumbra mus  trumpai supažindino su  seminarijos pastato istorija. Po to klausėme minėto kunigo paskaitos „Krikščionybės įtaka Vakarų Europos kultūrai ir moralei“. Po Camino Lituano žygio „Žemaitija“ programos pristatymo gėrėjomės E. Karaliaus ir K. Songailos piligriminių kelionių Ispanijoje ir Žemaitijoje fotografijų paroda.

Džiaugiamės, kad ir mes balandžio 2 dieną išėjome į kelią Telšių Katedra – Rainių Kančios Koplyčia – Stulpinų Koplyčia. Gal ir dar eisim. Su viltimi, su tikėjimu.

Justina, Deividas, Skirmantė, 8b klasės mokiniai

 

Lankytojų skaitiklis