• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Respublikinis projektas „Augu saugus ir atsakingas“

2b klasės mokiniai sausio-balandžio mėn. dalyvavo saugaus eismo projekte „Augu saugus ir atsakingas“, kurį organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo ugdymo centras kartu su Lietuvos kelių policijos tarnyba. Projekto pagrindinis tikslas – ugdyti eismo dalyvių saugaus eismo kompetenciją, kurti saugesnę aplinką. 

Projekte dalyvavo daugiau nei 300 Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 1–4 klasių mokinių ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtinių. Kiekvieną mėnesį buvo skelbiama vis nauja saugaus eismo užduotis ir laukiama išradingų sprendimų. Kovo ir balandžio mėn. 2b klasė pristatė du darbus: „Pirmosios pagalbos ABC vairuojant dviratį, paspirtuką“ ir „Mano saugiai kelionei – svarbūs kelio ženklai“. Šios prezentacijos pateko į originalių darbų grupę.

2b klasės mokytoja I. Bugelienė

 

Lankytojų skaitiklis