• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Šviečiamosios gyvulininkystės programa „Augink, rūpinkis, mylėk“

Progimnazijos 4c klasės mokiniai dalyvauja Šviečiamosios gyvulininkystės programoje „Augink, rūpinkis, mylėk“. Programos tikslas – skatinti vaikų susidomėjimą gyvulininkyste. Programos veiklą progimnazijoje koordinuoja direktoriaus pavaduotoja Jadvyga Dapšienė. Balandžio mėnesį, naudodamiesi mokomąja medžiaga, mokiniai susipažino su visomis Lietuvoje paplitusiomis tradicinėmis gyvulininkystės šakomis. 

O gegužės 26 dieną su viena iš šakų – avininkyste – teko susipažinti iš arčiau. Tądien vykome į Činskių ūkį Vabalių kaime. Jame avininkystė puoselėjama jau daugiau nei 10 metų. Ūkis išsiskiria gražiu kraštovaizdžiu, jame auginama apie 1000 avių. Mokiniai susipažino su laikomų avių veislėmis, ūkininkavimo ypatumais, noriai bendravo su ūkio šeimininku. Apsilankę Činskių ūkyje pajutome tikrą ūkiško gyvenimo dvasią ir išsivežėme nemažai žinių.

4c klasės mokytoja G. Jonikienė

 

Lankytojų skaitiklis