• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Ilgalaikis projektas „Pasakėčių išmintis“

Sėkmingai baigtas ilgalaikis tarpmokyklinis „Atžalyno“ progimnazijos ir V. Borisevičiaus gimnazijos integruotas lietuvių k. ir lit., užsienio k. (anglų, vokiečių, rusų), dailės ir informacinių technologijų projektas „Pasakėčių išmintis“. Jame dalyvavo mokiniai, norintys tobulinti savo gebėjimus. Projekto turinys apima kasdienes, vaikams aktualias temas.

Vieni mokiniai kūrė pasakėčias lietuvių kalba, o kiti jas vertė į anglų, rusų ir vokiečių kalbas. Mėgstantieji piešti pasakėčias iliustravo, o informacinių technologijų mokovai paruošė elektroninę knygą „Pasakėčių išmintis“. Projekto sumanytojos rusų kalbos mokytojos Asta Daukantienė ir Lena Miltenienė dėkoja „Atžalyno“ progimnazijos ir V. Borisevičiaus gimnazijos mokytojoms Ligitai Kaziukonei (dailė), Sonatai Kazokevičienei (IT), Danguolei Eirošienei, Jūratei Šliažienei, Alvidai Petkuvienei, Audrai Arlauskienei, Sonatai Krasauskienei (lietuvių k. ir lit.), Kristinai Bagužienei, Linai Trepkevičienei, Birutei Raibužienei, Laimai Šimulienei (anglų k.), Marytei Beinorienei, Daliai Galminienei (rusų k.), Vilijai Juknevičienei (vokiečių k.), įkvėpusioms ir konsultavusioms mokinius. Elektroninę knyga galima pavartyti adresu:

https://read.bookcreator.com/prNpSxQ6U9R4wzJeZO4bplNdFUW2/krrvUaGSQ2ek9IWF7F8pKg

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis