• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Respublikinis konkursas „Dailus raštas“

Gegužės mėnesį Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras ir Klaipėdos miesto mokyklų logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinis būrelis organizavo respublikinį bendrojo ugdymo ir specialiųjų mokyklų specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių konkursą „Dailus raštas“. Jis buvo skirtas 2–4 klasių mokiniams. Konkurse galėjo dalyvauti po vieną mokinį iš kiekvienos klasės. Renginio tikslas – didinti specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių įtraukimą į vykstančius bendrojo ugdymo mokyklų konkursus, ugdyti mokinių taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius.

Telšių „Atžalyno“ progimnazijos pradinukams atstovavo 2 klasės mokinė Austėja ir 4 klasės mokinė Gabija. Gabija tarp visų dalyvavusių ketvirtokų tapo I vietos nugalėtoja.

Geros emocijos ir pasitikėjimas savo jėgomis tai geriausia mokinių sėkmė ir įvertinimas.

Specialioji pedagogė Renata Kulevičiūtė

 

Lankytojų skaitiklis