• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Tėčiai skaito vaikams!

Mūsų progimnazijos bendruomenė prisijungė prie organizuojamos Skaitymo skatinimo programos akcijos „Tėčiai skaito vaikams!“ Šia akcija siekiama įkvėpti ir paskatinti tėčius prasmingai leisti laiką su vaikais, atkreipti visuomenės dėmesį į skaitymo svarbą ir kartu su vaikais atrasti knygos pažinimo džiaugsmą. Birželio 3 dieną į mokyklą rinkosi tėčiai ir skaitė vaikams. 1a klasėje M. Miliauskas papasakojo apie muzikantą iš knygos „20 berniukų, kurie pakeitė pasaulį“.

2a klasės mokiniams skaitė M. Slavinskis. Jis skaitymus pradėjo grodamas klarnetu ir skaitė K. Kasparavičiaus knygą „Plaukų kirpimo mašinėlė“. Kaip dūzgia bitė, kokius garsus skleidžia plaukų kirpimo mašinėlė ir žoliapjovė, kokia yra tranki muzika, mokiniams perteikė klarnetas. 1b ir 3a klasėje mokiniams pasakas „Bjaurusis ančiukas“ ir „Batuotas katinas“ skaitė E. Sniegys. T. Palekas 2b klasės mokiniams skaitė savo dukros mėgstamą pasakojimą apie meškiuką iš K. Kasparavičiaus knygos „Trumpos istorijos apie gyvūnus“. 4a klasės mokiniai įdėmiai klausėsi Gytės tėvelio E. Vavilovo, kuris skaitė savo vaikystės knygą V. Petkevičiaus „Kodėlčius“ ir istorijas iš K. Kasparavičiaus knygos „Braškių diena“. Gretos tėtis D. Martinkus skaitė 6a klasės mokiniams D. Vaitkevičiūtės „Trise prieš mafiją“ .

Ryškėnų skyriaus pradinukams pasaką „Ištikimas draugas“ skaitė kunigas V. Buivydas, o seniūnas S. Širvys sekė pasaką „Laukinės gulbės“. Po to su mokiniais buvo kalbama, diskutuojama apie Tėčio dienos prasmę, moralines vertybes. Žarėnų skyriuje vaikai klausėsi seniūno G. Apūko skaitomų ištraukų iš V. Petkevičiaus knygos „Kodėlčius“.

Tikimės, kad ši graži akcija taps mūsų progimnazijos tradicija. Tėčiai, skaitykite savo vaikams, nes skaitymas suartina!

Bibliotekininkė Aušra Vaičiulienė

 

Lankytojų skaitiklis