• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Dizaino studijos“ laimėjimai

Gegužės 20 d. Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje po dvejų metų pertraukos vėl atgijo kasmetinis respublikinis renginys – avangardinio meno festivalis „Aš kitoks“. Šiame renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos neformalaus ugdymo būrelis „Dizaino studija“. Būrelio nariai, vadovaujami technologijų mokytojos Jadvygos Martinkienės, išbandė jėgas kategorijoje „Gatvės mada ir nešiojamų rūbų kolekcija“ ir užėmė 2-ą vietą.

Gegužės 27 d. „Dizaino studija“ dalyvavo respublikiniame drabužių dizaino ir įvaizdžio konkurse-festivalyje „Kūrėjų oazė 2022", kuris vyko Tauragės „Šaltinio" progimnazijoje. Jame būrelio kolekcija užėmė garbingą 1-ą vietą.

Džiaugiamės studijos vadovės ir jos ugdytinių pasiekimais. Linkime jiems ir toliau būti originaliems bei kūrybiškiems!

6a kl. mokinė Greta Martinkutė

 

Lankytojų skaitiklis