• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Paskaita „Kaip  mokytis, kad mokymasis būtų efektyvus ir teiktų malonumą?“

Balandžio 28 d. Telšių Žemaitės gimnazijoje dešimt „Atžalyno“ vid. m – klos 8 – 10 klasių mokinių dalyvavo paskaitoje „Ar mokymasis daro mus laimingesniais? Kaip  mokytis, kad mokymasis būtų efektyvus ir teiktų malonumą?“

Renginio metu moksleiviai sužinojo, kokius intelektinius gebėjimus žmogus turi, ir kaip svarbu juos visus ugdyti integraliai, nes ugdant atskirai tik protines mąstymo savybes, mes negalime išnaudoti turimų resursų. Renginio metu buvo taikomi metodai: aktyvi paskaita, diskusijos, grupinės užduotys.

Tikimės, kad paskaitos metu įgytą informaciją mokiniai gebės pritaikyti ne tik mokymosi procese, bet ir realiame asmeniniame gyvenime, atrasti savyje kūrybiškumo, inovatyvumo, verslumo galių.

Ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis