• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Netradicinė literatūros pamoka

Literatūros pamokos mokiniams suteikia galimybę ne tik susipažinti su lietuvių ir kitų tautų rašytojų kūryba, patiems išmokti valdyti plunksną, ugdytis kritinį mąstymą diskutuojant, bet ir įgyti viešojo kalbėjimo scenoje įgūdžių. Kelis kartus per mokslo metus 5–6 klasių mokiniams vedu pamokas erdviame progimnazijos kabinete su scena. Šiemet 5b klasės mokiniai per literatūros pamoką ant scenos lipo pirmą kartą. Kai kam tai buvo nemenkas iššūkis, tačiau jis buvo įveiktas. 

Džiugu, kad drąsiai mintinai išmoktus eilėraščius deklamavo, aktorinius gebėjimus parodė įvairių poreikių mokiniai. Skambėjo Jono Meko, Janinos Degutytės, Violetos Palčinskaitės ir Linos Darbutaitės eilėraščiai. Mokiniai išgyveno pačias įvairiausias emocijas ir svarbu, kad iš pamokos išėjo linksmai nusiteikę ir pasitikintys savimi.

Lietuvių k. ir lit. mokytoja Audra Arlauskienė

 

Lankytojų skaitiklis